Obiektywy fotograficzne z AF

AF 85mm F1.4 FE

 

Ostrość i piękny Bokeh

 

Firma Samyang przedstawia kolejny, czwarty obiektyw w kampanii „Kolekcja wiosenna”. Jest nim model AF 85mm F1.4 FE dysponujący świetną rozdzielczością, wydajnym i precyzyjnym systemem AF oraz pięknym bokehem.

 


Samyang zaprezentował swój pierwszy obiektyw z autofocusem w 2016 r. a 2 lata później instrument AF 35 mm F2.8 zdobył nagrodę TIPA (Image Image Press Association) w kategorii obiektywów CSC Prime Lens.

Samyang ma obecnie dziewięć obiektywów z autofocusem dla mocowań Sony E, Canon EF i Nikon F a nowy instrument AF 85 mm F1.4 FE to szósty model AF z mocowaniem Sony FE.

 


 

Zastosowanie

Specyfikacja techniczna

Ponieważ fotografowie coraz częściej szukają czegoś więcej niż ostrości optycznej, rośnie zapotrzebowanie na obiektywy oferujące atrakcyjną plastykę i doskonałe odwzorowanie kolorów skóry. Model AF 85mm F1.4 FE to przełom w tworzeniu optyki przez markę Samyang.

Firma w tym projekcie korzysta ze swojego 40-letniego doświadczenia skupiając się na dwóch najważniejszych dla inżynierów aspektach – ostrości obrazu oraz rozmyciu tła. W osiągnięciu tego celu pomocna jest specjalna technologia polerowania soczewek zastosowana po raz pierwszy w tak szerokim zakresie. To dzięki niej oraz 9 listkowej przysłonie o świetle F1,4 fotografowie otrzymają na swoich zdjęciach piękną plastykę z dużym kontrastem.

 

Najważniejsze cechy

Idealny obraz nawet przy maksymalnym otworze przysłony

Znakomity kontrast dzięki technologii Ultra Multi Coating (UMC)

Kompaktowa i lekka konstrukcja

Wyjątkowy bokeh

Kontrola aberracji chromatycznej za pomocą szkła ED

Uszczelniona konstrukcja dla ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi

Układ optyczny złożony z elementów o wysokiej refrakcji