Drodzy Klienci i użytkownicy obiektywów Samyang,

 

Z dniem 8 stycznia, zaprzestajemy wsparcia gwarancyjnego obiektywów Samyang przez dystrybutora jakim była Foto-Technika do końca 2019 roku. Nowym serwisem gwarancyjnym z którym prosimy się kontaktować w razie jakichkolwiek problemów jest serwis CSI na ul. Żytniej w Warszawie. W związku z utratą dystrybucji zaprzestajemy również wsparcia w postaci rozszerzonej 5-cio letniej gwarancji dla obiektywów Samyang która była dobrowolnym wsparciem sprzedaży obiektywów Samyang oferowanym przez Foto-Technikę. Strona z rejestracją optyki została dezaktywowana, a obiektywy które będą sprzedane po 8 stycznia będą posiadały gwarancję standardową zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem konsumenckim, gwarantem będzie Focus Nordic z serwisem CSI w Warszawie.

 

Mamy również zapewnienie ze strony firmy Samyang, że osoby które zakupiły i zarejestrowały obiektywy w naszej bazie przed 8 stycznia będą objęte opieką w programie przedłużonej 5 cio letniej gwarancji oferowanej przez Foto-Technikę a zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować do firmy CSI w Warszawie.

 

Wszystkich potencjalnych klientów optyki Samyang serdecznie przepraszamy że nie jesteśmy w stanie zagwarantować wsparcia w postaci dodatkowej rozszerzonej gwarancji, ale firma Foto-Technika nie jest już odpowiedzialna za sprzedaż i opiekę produktów tej marki w Polsce.

F.H. Foto-Technika
ul. Ks. Robaka 63c
80-119 Gdańsk
Polska
Tel: +48 58 320 11 72
E-mail: serwis@foto-technika.pl

 

FAQ